ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:16 14.04


Міські депутати від БПП відхрещуються від голосування за забудову арки на Соборності, 27

Депутати фракції БПП у Полтавській міськраді у своїй заяві стверджують, що не голосували за забудову арки "Газетного ряду". Вся відповідальність - нібито на ФОП Степаненко.

Відповідна заява оприлюднена сьогодні. На ній стоять підписи депутатів міськради з фракції БПП: Матковського, Глазова, Матвеєвої, Мелкумової, Павлія, Печериці, Корчаки, Федоряки.

Заявляємо про те, що жодного рішення щодо забудови арки міською радою не приймалося. ФОП Степаненко всупереч законодавству та рішенням міської влади на власний розсуд розпочав використання "Газетного ряду" не за призначенням

- ідеться у заяві з підписом депутатів.

Разом із тим, у вільному доступі знаходяться результати голосування за це рішення 31 січня цього року.

Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту відповідно до додатку №2 даного рішення

- ідеться в проекті рішення ради.

У додатку - перелік підприємців, яким погодили документи. Серед них - ФОП Віктор Степаненко.

Право земельного сервітуту - це право власника або землекористувача земельної ділянки на обмежене платне або безоплатне користування чужою земельною ділянкою

- пояснюється в Земельному кодексі.

Отже, суто за забудову депутати дійсно де-юре не голосували, але без усіляких проблем віддали право розпоряджатися ділянкою ФОП Степаненко для очевиднного подальшого розмішення тимчасової споруди, де нібито торгуватимуть друкованою продукцією, про що і зазначено в рішенні.

Також у вільному доступі є результати поіменного голосування саме з цього питання. Ось їхні результати (обведено депутатів від фракції БПП, які стверджують, що голосували не за це):

Відзначимо, що разом із БПП "за" проголосували представники "Совісті України", "Батьківщини", "Рідного міста". Разом: "за" - 27, "проти" - 13, "утримався" - один і не голосував один.

міськрада, арка, БПП, голосування, заява

За темою:

  • Під Полтавою легковик врізався у паркан: жінка зазнала поранень
  • Під Кременчуком горіла зерносушарка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.