ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 10.02


Міський центр зайнятості може влаштувати півтисячі осіб на громадські роботи за мінімалку

Міський центр зайнятості готовий працевлаштувати 500-600 осіб на оплачувані громадські роботи за мінімальну зарплату. Чекають на безробітних, АТОвців, пропонують роботу з благоустрою територій, ремонтні та будівельні роботи.

На засіданні виконкому Полтавської міської ради, було затверджено рішення "Про організацію громадських робіт у м. Полтава в 2016 році". Зареєстрованим у міському центрі зайнятості безробітним і людям, які шукають роботу без такого статусу, буде запропоновано працювати на оплачуваних громадських роботах.

Згідно з рішенням, міський центр зайнятості буде укладати договори з роботодавцями та направлятиме безробітних, які перебувають на балансі центру, на оплачувані громадські роботи. Гроші на заробітною плату тимчасово працевлаштованим будуть нараховуватися з міського бюджету та коштів роботодавців.

Безробітні, що зареєстровані у Міському центрі зайнятості, учасники АТО, які наразі не працюють. Є певна кількість заявок з управління культури з догляду й обслуговування приміщень музеїв П.Мирного й І.Котляревського та їхньої території. Управління праці та соцзахисту зараз набирає людей на оформлення субсидій. Також є вакансії на благоустрій заповідних територій, проведення соціальної адаптації з незахищеними вертсвами населенням, підсобні, ремонтні й будівельні роботи. Це тимчасове, але офіційне працевлаштування на кілька місяців із мінімальною заробітною платою,

- коментує Юрій Парьоха, директор Полтавського міського центру зайнятості.

Зазначимо, що всього на балансі Міського центру зайнятості 3500 пошукачів роботи. На громадські роботи планують працевлаштувати 500-600 осіб.

Сергій НАГОРНИЙ

безробіття, зайнятість, Центр зайнятості, громадські роботи, робота, Парьоха

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.