ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 07.12


Міський голова Полтави здобуває ступінь аграрного магістра

6 грудня в Полтавській державній аграрній академії мер Полтави Олександр Мамай захистив свою магістерську роботу на "відмінно". Тема роботи – "Вплив умов вирощування на урожайність і якість пшениці озимої".

За словами декана факультету агротехнологій та екології Миколи Маренича, особливого ставлення до міського голови не було і навчався він нарівні з іншими студентами-заочниками.

Мер зачитав доповіль і відповів на запитання екзаменаційної комісії у складі Олександра Пипка, Віктора Тищенка, Віктора Писаренка та Миколи Маренича, пише http://zmist.pl.ua.

Рецензент роботи Олександр Пипко (завідувач, професор кафедри рослинництва, кандидат сільськогосподарських наук, доцент), який надавав оцінку й бакалаврській роботі мера, відзначив досвід студента в галузі.

Інші члени комісії запропонували меру стати Героєм України, якщо б той сприяв розвитку органічного землеробства, а також двічі Героєм України – за вирощування вітчизняних сортів пшениці, яке Олександр Мамай практикував, керуючи агропідприємством.

Сам Олександр Мамай зазначив, що почував себе впевнено, адже займався сільським господарством більше 15-ти років, тому весь досвід пропустив через себе:

Міський голова прийшов на захист із групою підтримки: охоронцем і Наталією Сук, своєю заступницею.

Захист очільник міста почав першим із групи; виступ загалом тривав близько 20-ти хвилин.

Мамай здобув оцінку 90 балів зі ста.

Нагадаємо, Олександр Мамай у вересні 2000-го року очолив сільськогосподарське підприємство "Інтер-Агро" – одне з найбільших агроформувань Полтавщини, яке перейшло агрохолдингу  Kernel.

Мером уперше Олександра Мамая обрали в 2010 році; тоді ж він і розпочав навчання у виші, де в 2015-му здобув диплом бакалавра агрономії, а потім вступив до магістратури.

Олександр Мамай, міський голова, магістратура, освіта

За темою:

  • Суд не розглядатиме позов Мамая про поновлення на посаді
  • Мамай просить суд поновитися на посаді міського голови
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.