ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:23 11.06


Міський голова Полтави святкує ювілей

11 червня святкує свій 50-й день народження полтавський міський голова Олександр Мамай, який уже майже вісім років керує 300-тисячним обласним центром.


Сьогодні він — поважна людина, на плечах якої лежить відповідальність за велике (за європейськими мірками) місто, та без якої не приймається тут жодне важливе рішення. Але йому довелося пройти тернистий шлях до влади. А успіх — наче приклад для незнятого поки що кінотрилера.

Олександр Федорович Мамай народився 11 червня 1968 року в Полтаві. Закінчив місцеву середню школу № 19. Займався спортом — має звання кандидата в майстри спорту з веслування на байдарках.

Ще зовсім юним хлопцем Олександр Мамай пішов працювати. Починав кар'єру зі складальника на заводі металовиробів під час літніх канікул у школі, потім подався у вантажники. Працював Мамай на посаді двірника у дитячому садку "Золота рибка" у Полтаві, а ще працював певний час маляром-штукатуром.

У 1996 році Олександр Мамай зареєструвався як фізична особа-підприємець (ФОП). Вдало скориставшись періодом становлення аграрного та продовольчого ринку у Полтаві, а також провернувши кілька гучних оборудок, майбутній мер швидко збільшував свої статки і, врешті-решт, у 2000 році він cтворив велике сільськогосподарське підприємство "Інтер-Агро", яке мало понад 40 тисяч га орендованої землі, майже 7 000 голів великої рогатої худоби та шість потужних елеваторів. Він зацікавився політикою та у 2010 році вирішив балотуватися на посаду міського голови Полтави.

Щедрі подарунки виборцям у вигляді продуктових наборів від ГО "Наш дім — Полтава" зробили свою справу, і невідомий раніше широкому загалу колишній вантажник, набравши 61,64 % голосів, став мером обласного центру Полтавщини. У 2015 році Мамая (без шансів для конкурентів) полтавці переобрали на другий термін, знову довіривши саме йому опіку над обласним центром.

Одружений, виховує двох доньок і сина.

Відомо, що Олександр Мамай не надто полюбляє святкувати свій день народження і частенько проводить його поза межами України.

ювілей, Олександр Мамай, політика, влада

За темою:

  • Суддя Лариса Гольник: шанси відновити справедливість примарні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.