ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 01.06


Міськраді на Полтавщині суд повернув ділянку вартістю понад 50 мільйонів

Понад 50 мільйонів гривень – вартість земельної ділянки, повернутої за позовом прокуратури у розпорядження Заводської міської ради.

 

Лубенською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення Господарського суду Полтавської області про повернення з незаконного користування земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 94 га та вартістю понад 51,5 млн грн.

Земельну ділянку фермерське господарство отримало в оренду, використавши своє право на одержання землі поза процедурою проведення земельних торгів, інформує обласна прокуратура. Реагуючи на порушення вимог законодавства, в інтересах держави в особі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру прокуратура звернулася до суду з позовною заявою, яку у квітні минулого року задовольнили. Проте, у зв’язку зі збором урожаю, виконання рішення суду тоді було відстрочено.

Наразі земельну ділянку орендарем повернуто у розпорядження Заводської міської ради Миргородського району.

Надання земельних ділянок державної та комунальної власності для ведення фермерського господарства здійснюється в порядку, передбаченому Земельним кодексом України. Право на одержання землі можна використати один раз, додатково – лише на конкурентних засадах.

земля, суд, прокуратура, закон, Заводське

За темою:

  • Чиновник вимагав хабар за користування землею
  • На Полтавщині розкрили шахрайство з земельними ділянками
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.