ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 10.08


"Мистецтво проти гармат": у Полтаві триває виставка робіт місцевих митців

Проєкт Мистецького штабу – це об’єднання ініціативних та небайдужих митців Полтавщини: художників, скульпторів, акторів, музикантів. 

 

Мистецький штаб у Полтаві створили на початку повномасштабного вторгнення росії. Адже в кожного свій фронт, стверджує художник Андрій Гордієнко. Мета проєкту – допомогти тим, хто зараз боронить Батьківщину від загарбників. А також популяризувати мистецький рух в Полтаві. 

"Не легко було зібрати людей. Навіть друзі-митці не хотіли в цьому брати участь. Дуже багато було відмов. У декого не було фарб, тому допомагали чим могли. Але врешті-решт мали дуже успішну першу виставку. Перший млинець не був нанівець", – розповів куратор виставки Андрій Гордієнко.

За цей час було проведено сім виставок різних художників, із різних стилів та жанрів. Перші виставки проводили в торгових центрах. Тож полтавці мали можливість не лише помилуватись, а й придбати картини. 

На виставці, яка нині проходить у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка, представлено 45 робіт: Андрія Гордієнка, Ігоря Гречка, Максима Юхна, Дениса Городничого, Марини Рожнятовської, Олени Зозулі, Ярослава Терновського, Володимира Боцмана та інших. 

Виставка триватиме до 13 серпня, повідомляють Новини Полтавщини.

культура, мистецтво, виставка, війна, проєкт

За темою:

  • Полтавці провели щорічний музейно-мистецький "Екзюпері-фест". ВІДЕО
  • Знаменитому народному хору "Калина" виповнилося 45 років
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.