14:00 10.08 806
Проєкт Мистецького штабу – це об’єднання ініціативних та небайдужих митців Полтавщини: художників, скульпторів, акторів, музикантів.
Мистецький штаб у Полтаві створили на початку повномасштабного вторгнення росії. Адже в кожного свій фронт, стверджує художник Андрій Гордієнко. Мета проєкту – допомогти тим, хто зараз боронить Батьківщину від загарбників. А також популяризувати мистецький рух в Полтаві.
"Не легко було зібрати людей. Навіть друзі-митці не хотіли в цьому брати участь. Дуже багато було відмов. У декого не було фарб, тому допомагали чим могли. Але врешті-решт мали дуже успішну першу виставку. Перший млинець не був нанівець", – розповів куратор виставки Андрій Гордієнко.
За цей час було проведено сім виставок різних художників, із різних стилів та жанрів. Перші виставки проводили в торгових центрах. Тож полтавці мали можливість не лише помилуватись, а й придбати картини.
На виставці, яка нині проходить у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка, представлено 45 робіт: Андрія Гордієнка, Ігоря Гречка, Максима Юхна, Дениса Городничого, Марини Рожнятовської, Олени Зозулі, Ярослава Терновського, Володимира Боцмана та інших.
Виставка триватиме до 13 серпня, повідомляють Новини Полтавщини.