ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 15.03


"Мистецтво за фіранками". Полтавців запрошують на першу персональну виставку Ольги Коби

Тривалий час вона не хотіла відкривати свої картини широкому загалу. Але на прохання рідних та друзів, три десятки робіт Ольги Коби відкриють її першу виставку у мистецькій кав'ярні "Сто Доріг".

 

Суспільство привчило нас, що зазирати у чужі вікна - не етично. Фізика додає, що іноді це буває доволі важко. Особливо важко це буває, коли вікно затягнуто фіранками, які захищають чиїсь таємниці.

Але якби ми могли дивним чином зазирнути за скло кімнати однієї жінки з Полтави, то ми б стали свідками народження картин, що день за днем, протягом останніх п'яти років з'являлись на її полотнах.

До війни Ольга працювала вчителькою, та коли почалась АТО, вона пережила чимало болісних моментів, і живопис став тими ліками, що допомогли їй втриматись. Відтоді створення картин стало невід'ємною частиною її життя, такою ж потребою, як дихати.

Тривалий час вона не хотіла відкривати свої картини широкому загалу. Але на прохання рідних та друзів, 30 робіт Ольги Коби покажуть на виставці у мистецькій кав'ярні "Сто Доріг" (вул. Пилипа Орлика, 18) вже у суботу, 16 березня, о 16:00. 

Вхід вільний. Виставка триватиме до 29 березня.

культура, мистецтво, виставка, Ольга Коба

За темою:

  • У Полтаві відкрилася благодійна фотовиставка
  • Кременчуцький краєзнавчий музей відновив свою роботу
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.