ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 14.01


"Місто проти наркотиків": у Кременчуці реалізують пілотний проєкт

Мета пілотного проекту у Кременчуці - залучення школярів, студентів, адміністрації міст, соціальних служб, правоохоронних органів, представників громадськості до вирішення проблем із розповсюдженням наркотиків.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності державної влади та правоохоронних органів є удосконалення політики у сфері протидії наркозлочинності. Активне залучення суспільства до цієї проблеми сформує одну з ключових та стійких позицій у боротьбі з наркоманією в Україні

- зазначила начальниця Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності Міністерства внутрішніх справ України Анна Круглова.

Як результат, Кременчуцька міська рада вирішила запровадити в межах міста наявний досвід та проводити відповідні заходи із залучення правоохоронних органів, навчальних та соціальних закладів, а також громадськість.

На зустрічі  представники факультету №4 (кіберполіція) ХНУВС разом з деканом підполковником поліції Марковим В’ячеславом презентували учасникам напрацювання факультету у сфері протидії наркозлочинності та принципам роботи чат-боту «СтопНаркотик».

Проєкт реалізовується за координації заступника Міністра внутрішніх справ України Олександра Гогілашвілі.

протидія наркотиками. Кременчук

За темою:

  • За продаж наркотиків полтавець отримав вісім років
  • На Полтавщині за торгівлю наркотиками судитимуть солдата
  • На Полтавщині викрили групу наркоділків
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.