ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:05 17.10


Мітингувальники встановили наметове містечко під Радою

Як довго протестувальники будуть знаходитися біля парламенту, невідомо, вони висувають різні версії розвитку подій. На сьогодні, ні мітингарі, ні правоохоронці не збираються покидати урядовий квартал.

 Ситуація досить спокійна, сутички були лише тоді, коли з Верховної Ради виходили депутати. За статистикою, під час сутичок постраждало троє активістів та один поліцейський. 

Загалом, мітингувальники установили більше 60 наметів біля будівлі Верховної Ради.  Зокрема, 15 наметів установлено на проїзній частині вулиці Грушевського на перетині з вулицями Липською і Шовковичною.

Також біля наметів працює польова кухня.

Ще близько 50 маленьких наметів активісти встановили в Маріїнському парку навпроти площі Конституції поперек вулиці Грушевського.

Дехто каже – мітингуватиме два дні, хтось – тиждень, однак усі вони наголошують на тому, що залишатимуться у Маріїнському парку до виконання їхніх вимог.  

На місці події залишаються близько  тисячі активістів, більшість із них перебувають біля наметів. Порядок забезпечують близько дві тисячі правоохоронців.

Нагадаємо, серед мітингарів приїхали до столиці і більше сотні полтавців.

Всеукраїнська акція за політичну реформу передбачає перехід на пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками, створення Антикорупційного суду й обмеження депутатської недоторканності.
мітинг, політична реформа

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.