ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 12.02


Михайло Шевченко виграв суд та отримає сто тисяч компенсації за прогул

Суд задовольнив позов екс-першого заступника міського голови Полтави Михайла Шевченка та постановив виплатити йому понад сто тисяч гривень за вимушений прогул.

Місяць тому, 11 січня, Полтавський окружний адміністративний суд під головуванням судді Сергія Бойка розглянув позов екс-першого заступника міського голови Михайла Шевченка до виконкому Полтавської міської ради про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Суд встановив, що 6 листопада 2018 року позивач звернувся до суду і обґрунтував стягнення середнього заробітку в сумі 97 711 грн та стягнення середнього заробітку за час затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі з 11 по 18 жовтня у розмірі 5089,15 грн.

Михайло Шевченко послався на те, що рішенням Полтавської міськради від 19 жовтня 2018 року (на виконання рішення суду від 10 жовтня 2018 року) його поновлено на посаді першого заступника міського голови з 25 травня 2018 року. Однак відповідач відмовив йому у виплаті заробітної плати за час вимушеного прогулу.

За даними видання Полтавщина, 20 грудня 2018 року до суду надійшов відзив від виконкому міськради, де суд просили відмовити в задоволенні позову. Відповідач послався на те, що станом на момент рішення про поновлення Михайла Шевченка на посаді першого заступника вказана посада не була вакантною. Виконком також стверджував про відсутність факту своєї бездіяльності у затримці виконання рішення суду щодо поновлення Михайла Шевченка на посаді.

Суд встановив, що рішення Полтавської міської ради від 24 травня 2018 року "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Полтавської міської ради" є незаконним. На 18-й сесії Полтавської міськради, яка відбулася 19 жовтня 2018 року, Михайла Шевченко було поновлено на посаді, а потім і звільнено з 19 жовтня за угодою сторін. Однак рішення про виплату зарплати за вимушений прогул депутати тоді не прийняли.

З огляду на це суд вирішив частково задовольнити позов та стягнути із виконкому 97,7 тисяч грн зарплати за час вимушеного прогулу за період з 25 травня по 10 жовтня 2018 року.

29 січня Виконавчий комітет ПМР виплатив Михайлу Шевченку перші 17 тисяч грн.

Хоча апеляційна скарга могла бути подана протягом тридцяти днів із дня судового рішення, однак у виконкомі Полтавської міської ради повідомили, що не будуть цього робити. Заступник міського голови Іван Сватенко пояснив, що виконавчий комітет визнає законним жовтневе рішення суду про поновлення Шевченка на роботі, тому немає сенсу оскаржувати січневе рішення, яке витікає із першого.

суд, влада, гроші, міськрада, Михайло Шевченко, гроші

За темою:

  • За незаконний продаж підакцизних товарів чоловіку загрожує штраф
  • На Полтавщині СБУ викрила ще трьох прихильників "рашизму"
  • Міська влада не знає, що робити з історичною будівлею екскінотеатру "Колос" у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.