ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 30.08


Міжнародний "Полтава Нова Пошта напівмарафон" збере рекордну кількість учасників

Другого вересня в Полтаві вже третій рік поспіль відбудеться "Полтава Нова Пошта напівмарафон" у рамках серії "Гран-прі Нова Пошта напівмарафон". Ініціатором і титульним спонсором забігу є компанія "Нова Пошта". 

Полтавський напівмарафон за рівнем організації та комфорту на дистанції мало чим поступався столичним стартам. Про це найкраще свідчить той факт що цього року про свою участь вже заявили близько 2 500 спортсменів-аматорів з усієї України і не тільки. Старт обіцяє бути міжнародним, адже серед зареєстрованих учасників є спортсмени з США, Італії та Китаю. 

Цього року траса у Полтаві була сертифікована відповідно до міжнародного стандарту AIMS, тож привабила велику кількість любителів не тільки з усіх куточків України, а й іноземців. Організатори очікують сумарно близько 3 500 учасників на всі дистанції. Це буде наймасовіше для Полтави бігове та сімейне свято.

Загальний призовий фонд "Полтава Нова Пошта напівмарафон" складає 64 тисячі гривень. Крім того, для переможців на всіх дистанціях передбачено численні подарунки від партнерів старту. Також передбачено додатковий бонус за встановлення рекорду траси. 

Старт та фініш напівмарафону буде проходити на Театральній площі, а основну дистанцію 21 км спортсмени долатимуть двома колами центральними вулицями міста. 

Марафонське містечко працюватиме майже протягом дня 2 вересня і розважатиме гостей заходу численними аніматорами, фото-зоною, музичним супроводом та ярмарком спорттоварів.

спорт, біг, напівмарафон

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.