ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 22.09


Благодійники з Молдови переймали досвід полтавців

До Полтави приїхала делегація представників неурядових громадських організацій із Молдови. Гості протягом чотирьох днів переймали досвід роботи відомої благодійної організації "Світло надії".

Навчально-освітній візит  проходив у рамках проекту донорської підтримки "Європейська мережа зниження шкоди".

Як повідомили в БО "Світло надії", йшлося  про інструменти взаємодії з владою та адвокацію тощо.

До нас приїхали не лише представники НУО, а й місцевої адміністрації та лікар-інфекціоніст, яка працює у сфері ВІЛ/СНІДу. У першу чергу їх цікавили моделі та практики, які ми застосовуємо конкретно в нашому регіоні та в Україні загалом, для того щоб забезпечити стійкість ВІЛ-послуг та зменшення шкоди 

– розповів Сергій Жук, керівник відділу політики та комунікації.

Представники НУО побачили механізми роботи Центру адаптації, Центру для жінок, навчально-виробничий центр БО "Світло надії".

Полтавці похвалилися залученням бюджетних коштів різними способами: це соціальне замовлення, соціальний контракт, фінансова діяльність програмної організації через відповідні профільні програми тощо.

Лікар-інфекціоніст з Молдови окремо поспілкувалася з лікарем-наркологом та лікарем-інфекціоністом БО щодо організації роботи на рівні платної та муніципальної медицини. Як виявилося, Молдова стикнулася з проблемою правової документації національного рівня, яка б дозволяла впроваджувати деякі послуги, а саме соціальне замовлення.

Заступник мера міста Бєльці стверджує, що оплачувані громадські роботи, цілком можливо реалізувати у них на місцях, і всю надану нами інформацію, досвід роботи вони візьмуть собі на озброєння. Але соціальне замовлення, за їхніми словами, поки що впровадити неможливо у зв’язку з необхідними документами, які мають затверджуватися на національному рівні

– додав Сергій Жук.

Полтавці вважають, що всі ініціативи потрібно впроваджувати на місцевому рівні, з тим, щоб вони згодом були прийняті на національному.

співпраця, БО Світло надії, обмін, Молдова

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.