ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 21.08


Молитовний сніданок присвятили 27-й річниці Незалежності України. ФОТО

21 серпня в Полтавській облдержадміністрації відбувся п'ятий спільний межконфесійний молитовний сніданок, який присвятили 27-й річниці Незалежності України.

На молитовний сніданок до Полтавської обласної державної адміністрації традиційно зібралися керівники обласних управлінь і департаментів, а також християнських релігійних конфесій. Розпочали зібрання з пісні "Боже, Україну збережи" у виконанні співачки Наталії Твердохліб. Потім до приутніх звернувся голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Наші сніданки стали не випадковістю, а певною традицією. Те, що він відбувається напередодні, я вважаю, головного свята країни – Дня незалежності – мабуть, не випадково. Що таке незалежність? Це право – на відновлення, бути державою, достойною нацією. Але разом із правом є й обов'язки. Я задумуюся – а де я сьогодні, маючи право зробити для України певні речі? Якщо так кожен із нас, прокидаючись зранку, буде думати про свою участь в суспільному розвитку держави, бажанні зробити щось для України, в цьому буде наша місія, наша незалежність. Тому що таке право дається, мабуть, усім, але не всі його використовують якісно і в повній мірі

– зазначив у вступному слові голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

На молитовному сніданку говорили про здобутки, які сьогодні має Полтавщина. Народний артист України Василь Голуб розповів про здобутки Полтавського обласного музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя та виконав уривок з моновистави "В степу безкраїм за Уралом".

На молитовний сніданок також завітала гостя з Італії – голова української громадської організації в регіоні Венето "Україна плюс", засновниця першої української школи "Перша Ластівка", членкиня комісії по імігрантам при Управлінні міграційних процесів регіону Венето, співвласниця україно-американської корпорації "Монастік" письменниця Тамара Позднякова.

Я відчуваю, що таку ініціативу треба запропонувати в Римі, тому що нам не вистачає такого об'єднання. Нас за кордоном об'єднує, в першу чергу, Бог. Конфесій багато, всі ходять до церкви, але, щоб ми колись всі зібралися разом, це досить складно. Часто нам кажуть "легко бути патріотом за кордоном", то я вам скажу, що це зовсім не легко. Це критика з усіх боків, і в першу чергу – від земляків, які нічого не роблять а лише критикують

– розповіла Тамара Позднякова.

Тамара Позднякова розповіла про здобутки та складнощі української діаспори в Італії та співпрацю її громадської організації з органіми державної влади Полтавщини. Нагадаємо, саме за ініціативи та сприяння пані Тамари і громадської організації "Україна плюс" минулого року Полтавщина представила Україну на міжнародному фестивалі "Ритми і танці народів світу" в італійському місті Джавера-дель-Монтелло.

Під час молитовного сніданку приділили увагу й, власне, молитвам. Цього разу першим з представників релігійних конфесій слово взяв священик релігійної громади Пресвятої Трійці УГКЦ в Полтаві отець Юрій (Кролевський). Також слово для молитви надавали пастору церкви "Благовістя" Вадиму Ігнатенку, пастору церков Адвентистів Сьомого Дня Петру Свириденку та голові Полтавського обласного об'єднання Церков євангелістських християн-баптистів Олегу Овсію. А от архиєпископ Полтавський та Кременчуцький Федір та представники Полтавської єрапхії УПЦ КП на молитовному сніданку не були присутні. Ймовірно, це було пов'язано з присутністю Владики Федора на відкритті Національного Сорочинського ярмарку.

влада, молитва, релігія, ОДА

За темою:

  • Громади області отримають мільйон із цільового фонду
  • Цьогоріч в області на реабілітацію дітей із інвалідністю заклали лише три мільйони
  • Родини полеглих воїнів отримають допомогу від обласної влади
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.