Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Полтавщини.
16:00 29.12 802
Молокопереробне підприємство з Полтавщини перевірили інспектори з Молдови та надали дозвіл на експорт.
Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Полтавщини.
Це підприємство виробляє та експортує вершкове масло, згущене молоко, спреди, сири та молочні суміші. Ця фірма уже експортує продукцію до США, Грузії, Канади, Південної Кореї, ОАЕ тощо.
Тепер їхні товари продаватимуть і в Молдові.
Дозвіл на експорт надала комісія, яку очолив інспектор з безпеки харчових продуктів з міста Кишинів.
У перевірці також брали участь фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини. Вони вирішили, що виробництво відповідає необхідним стандартам.
Станом на 2019 рік, Полтавщина працює з усіма країнами Європейського Союзу і входить до 6 регіонів-лідерів за обсягом експорту продукції за кордон. На той час, частка Полтавщини у загальноукраїнському експорті продукції становила 4%, що на 4,5% більше, аніж у 2018 році. Підприємці з Полтавщини експортували у 2019 році товарів на майже 2 млрд доларів.
Олімпійський чемпіон відновлює полтавські ліси
20:00 20.04