ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 07.11


"Молодь року" у Полтаві цьогоріч обиратимуть онлайн-голосуванням

Традиційний конкурс проведуть цього року в дещо іншому форматі. Замість конкурсної комісії, переможців обиратимуть самі полтавці.

Про це під час засідання щодо проведення конкурсу "Молодь року", що відбулося днями у Полтавській міській раді, повідомила начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Бабенко.

"Молодь року" – традиційний конкурс, на якому відзначають найактивніших молодих людей за визначні досягнення та здобутки у культурному, громадському, науковому, промисловому житті Полтави.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Бабенко зауважила, що цього року започатковується новий, не менш цікавий, формат проведення даного конкурсу:

"У 2018 році конкурс не проводився і ми хочемо його відродити, але змінити підхід до конкурсу. Тепер переможців обиратиме не конкурсна комісія, яка складалася із посадовців та громадськості, а кардинально змінюється формат голосування на електронний."


Отже, конкурс проходитиме у декілька етапів:

  • І етап — із 6 по 17 листопада — подання кандидатур у номінаціях на участь та заповнення Google-форми за посиланням;
  • ІІ етап — з 18 по 8 грудня — відкрите онлайн-голосування за кандидатів;
  • ІІІ етап — 11 грудня — церемонія нагородження переможців конкурсу "Молодь року".

Організатори заходу наголошують: кандидат на участь може бути висунутий шляхом самовисування або за ініціативою третіх осіб.

Серед запропонованих організаторами номінацій, такі: "Молодий митець року", "Молодий блогер року", "Молодий журналіст року", "Молодий волонтер року", "Молодий екоактивіст", "Громадський діяч року", "Молодіжний Start-Up року", "Спортивне відкриття року", "Ментор року", "Сила духу", "Особистий приклад". 

Під час обговорення, присутні: спеціалісти управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Студентської ради міста Полтава, представники громадських організацій, бізнесу,  дійшли висновку, що номінації "Молодий блогер року" та "Молодий журналіст" можна об'єднати, а також додати нові: "Молодий політик" і "Муніципальний представник року".

Учасниками можуть бути молодь віком від 14 до 35 років, а також організації, колективи, діяльність яких здійснюється у межах Полтави.


 

конкурс, молодь року

За темою:

  • Новосанжарців запрошують на "вишиваний" фотоконконкурс
  • Полтавців запрошують до "сімейного" конкурсу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.