ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 15.08


Молоді льотчики у Миргороді виконали польоти на гранично малих висотах

Молодий льотний склад бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Полтавщині, відпрацював навички пілотування на гранично малих висотах.

 Польоти виконувалися на літаках-винищувачах Су-27, повідомила офіцер – прес-секретар 831-ї бригади тактичної авіації лейтенант Світлана Борисова.

Пілотаж на малих висотах має специфічні особливості.

Зокрема, ускладнюється загальне візуальне орієнтування, використання під час польоту карт, робочих записів, а також робота з обладнання в кабіні.

Польоти на малих висотах, за словами старшого інструктора-пілота є одними з найскладніших видів підготовки льотчика-винищувача.

Один за одним в небо здіймалися винищувачі Су-27.

Молоді льотчики спершу відпрацювали навички пілотування на учбово-бойових літаках Су-27, а потім пересіли в кабіни бойових літаків-винищувачів Су-27.

Всі були вкрай зосереджені, адже політ на відпрацювання техніки пілотування на малих висотах потребує від льотчика підвищеної уваги для контролю за висотою, швидкістю, перевантаженням та кутами атаки.

Наближення до землі позначається на звичному порядку розподілу уваги: якщо на середніх висотах контроль за пілотажно-навігаційними приборами складає 60%, то на малих висотах воно складає близько 30% від загального часу. Решта часу льотчик контролює простір поза кабіною.

У підсумку, весь молодий льотний склад виконав завдання на відмінно.

Командир бригади тактичної авіації подякував за ретельну попередню та передпольотну підготовку, успішне виконання вправ згідно плану бойової підготовки льотного складу.

На наступну льотну зміну кожен льотчик отримає ще складніше завдання.

пілотаж, молодь, авіашоу, Миргород

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.