ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 03.07


Молоко з Полтавщини експортуватимуть до Китаю

Сільськогосподарське ТОВ "Воскобійники" з Шишацького району Полтавщини планує розширити ринки збуту й експортувати власне молоко аж до Китаю. 

 

Наразі господарство вже експортує свою продукцію до шести країн світу. Про це виданню The Ukrainian Farmer розповів генеральний директор господарства Валерій Капленко.

Наразі господарство вже експортує молоко навіть до Ізраїлю. "Наше молоко відповідним чином сертифіковане. Ми тричі на тиждень продаємо кошерне молоко до Ізраїлю", — зазначив він.

Підприємство засноване у 2000 році. Займається вирощуванням зернових, кормових культур та тваринництвом. Також щороку "Воскобійники" продають 600 тонн м'яса. М'ясо бичків господарство експортує до Туреччини, Грузії, Таджикистану, Узбекистану, ОАЕ.

"Ані Європа, ані арабський світ м'ясо прив'язаного бика не купує, тому ми перейшли на безприв'язне утримання. Внаслідок цього приріст маси тіла за добу збільшився на 500 грамів, ми рентабельні по яловичині", — зазначив Валерій Капленко.

Господарство є племінним заводом із розведення великої рогатої худоби української чорнорябої молочної породи. Внаслідок схрещення з голштинськими бугаями сформувало три внутрішньопородні типи нової породи, які вирізняються високою молочною продуктивністю.

Продуктивність дійного стада підвищують і якісні умови безприв'язного утримання за європейськими стандартами.

"Якщо на прив'язі надої були 6 тисяч кг, то через чотири роки на безприв'язному утриманні вони зросли до 9 тисяч", — підкреслив Капленко.

агробізнес, Воскобійники, експорт, молоко, Китай

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.