ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 30.04


Монумент Слави: депутати облради не підтримали звернення до Мінкульту

Депутати Полтавської облради не підтримали звернення до Міністерства культури щодо скорочення терміну розгляду документації на Монумент Слави у Полтаві в рамках процесу знесення російських імперських пам’яток .

26 квітня 2024 року під час сесії облради депутати розглядали звернення щодо прискорення розгляду облікової документації на Монумент Слави.

Раніше у травні 2023 року обласний департамент культури надіслав ці документи до Мінкульту для розгляду на Еекспертній комісії, але вони залишились невирішеними.

28 березня 2024 року під час засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Полтавській ОВА виникло питання щодо знесення російських імперських пам'яток у Полтаві. 

Тому вирішили звернутися до Мінкульту для прискорення розгляду документів. Проте на сесії обласної ради це рішення не набрало необхідної кількості голосів.

"За" проголосували 34 депутати, 24 – не голосували, 24 – були відсутні, один утримався. Більшість тих, хто не голосував, були з фракцій "Слуга народу" та "За майбутнє", а також з інших фракцій та груп.

память, Монумент Слави

За темою:

  • Протягом тижня загинули на війні ще 28 військових з Полтавщини
  • Скандал у Хоролі: родини полеглих вимагають перенести Алею Героїв
  • Полтавці вшанували загиблих у Другій світовій війні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.