ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 01.06


Мотивація, спорт і спілкування: благодійні спортивні події на "Спаському фесті"

3-4 червня запам'ятаються Полтаві як дні спортивної мотивації та благодійності. У рамках "Спаського фесту" відбудуться дві незабутні спортивні події - забіг "Біжи! Донать!" та "Велодень".

 

Забіг "Біжи! Донать!" - це виклик для всіх бажаючих, хто готовий випробувати межі свого фізичного потенціалу. Цей забіг - це не просто активність, це можливість зробити добру справу та допомогти зібрати кошти на два пристрої нічного бачення для 116-ї окремої бригади ТрО ЗСУ. Тому він має велике значення для нашої полтавської спільноти. Кожен учасник забігу, автоматично отримує білет на вхід на Спаський Фест. Саме тут на вас чекатимуть захоплюючі виступи, смачна їжа, розмаїтність маркету та зони відпочинку. Організатори подбали про стартовий пакет, в якому: пам’ятна лімітована металева медаль з ілюстрацією ПНБ, на який і збирають кошти, стартовий номер учасника, та квиток на фестиваль – ціна забігу 400 грн. Кількість місць обмежена.

У неділю, 4 червня, відбудеться ще одна драйвова спортивна подія - "Велодень". Запрошуємо всіх велосипедистів, незалежно від рівня підготовки, приєднатися до цього захоплюючого заїзду. Ви відчуєте вітер у волоссі та вільність на дорозі, відкриваючи для себе нові куточки нашого міста. Та це ще не все! Усі учасники Велодня отримають квиток на "Спаський Фест", де їх очікують багатоцінні спогади та незабутні враження.

Для чого це все?
Найголовніше, що прибуток із цих спортивних заходів піде на придбання пристроїв нічного бачення для 116-ї окремої бригади полтавської територіальної оборони. Ваша участь не тільки зробить ваше місто кращим, але й сприятиме забезпеченню необхідного обладнання для наших справжніх героїв.

ПРОГРАМА ВЕЛОДНЯ
10:00 – 10:50 збір, реєстрація учасників та збір донатів в Корпусному саду;
11:00 – СТАРТ колони з Корпусного саду;
11:00 – 12:30 велопробіг по «кільцевому маршруту»;
12:30 – ФІНІШ на вул. Спаській 10, «Спаський Фест», МІСТОХАБ;
із 12:30 – відпочинок та розваги на фестивалі «Спаський Фест», участь у розіграші призів.

Розіграш призів, за даними організаторів, відбуватиметься по номеру учасника, який необхідно отримати при реєстрації. Реєстрація і донат від 150 грн стартують із 10:00. Спочатку відбудеться  розіграш головних призів серед учасників, які задонатили більше мінімального внеску.

фестиваль, відпочинок, благодійність, біг, велорух

За темою:

  • У Полтаві стартував четвертий фестиваль "Краєзнавчий артвікенд"
  • Полтава вперше прийняла харківський театральний фестиваль
  • Полтавці провели фестиваль повітряної робототехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.