18:20 21.05

Мотобольний Кубок України залишився на Миколаївщині

20 травня у Вознесенську фінішував турнір Кубка країни з мотоболу. Почесний трофей знову, як і минулоріч, залишився на Миколаївщині - у гравців місцевого "Восходу".

У полтавському дербі 19 травня "Нива" (Вишняки) перемогла "Дружбу" (Мачухи) - 3:1 (Володимир  Бойко - 2, Віталій Бойко - Іван Таран). У другій грі "Восход" (Вознесенськ) переміг "Поділля-Мотор" (Кам'янець-Подільський) - 9:1 (Станіслав Червоний-4, В'ячеслав Лазоренко-2, Артем Вовчок-2, Олександр Павловський — В'ячеслав Янишен).

Вчора, 20 травня, у Вознесенську відбулися матчі заключного ігрового дня. Володар Кубка України з мотоболу 2018 року визначився за підсумками гри "Восход" - "Нива". А перед нею відбувся матч "Дружба" - "Поділля", його переможець став бронзовим призером кубкового турніру.

Дружба — Поділля-Мотор — 4:1 (Таран-4 — Мудрик).

Восход — Нива — 3:2 (Лазаренко, Ст. Червоний-2 — Вол. Бойко, Пузик).

Таким чином, трофей залишився у господарів турніру.