ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 08.08


МОЗ скасувало "Медичну карту дитини"

Експерт Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, голова Спілки педіатрів Полтавщини Світлана Писаренко відповіла на запитання щодо нового порядку оформлення дітей до дитячого садка та школи.

 

– Наближається новий навчальний рік і перед батьками постає питання щодо оформлення медичної документації для дитячого садка/школи. В поточному році відбулись певні зміни в оформленні медичної документації. Які саме?
– Міністерство охорони здоров’я України в цьому році скасувало форму 026/о "Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу)".

Для оформлення в дитсадок батькам достатньо привести дитину до педіатра чи сімейного лікаря для проходження медогляду. Медичний огляд у спеціалістів вузького профілю та здавання загальнольноклінічних аналізів – лише за бажанням батьків.  

При цьому педіатр або сімейний лікар виписує довідку довільної форми, де зазначаються прізвище, ім’я та по-батькові дитини, дата народження, адреса проживання, факт того, що дитина здорова і може відвідувати дошкільний заклад. У випадку, якщо дитина має хронічне захворювання, то, за умови згоди одного з батьків чи законного представника дитини, в довідці здійснюється відповідний запис. Також видається копія довідки форми 063/о (Карта профілактичних щеплень).

 — А як щодо обстежень дитини перед її вступом до школи?
 — Перед оформленням до школи дитина має пройти огляд низки фахівців: ендокринолога, ортопеда, хірурга, отоларинголога, офтальмолога, логопеда, невролога, стоматолога та психіатра. Також необхідно здати загальний аналіз крові та сечі.

За результатами огляду сімейний лікар чи педіатр оформляє довідку 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду".

Також для оформлення до школи видається копія довідки форми 063/о (Карта профілактичних щеплень), інформує прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА.

діти, дитсадок, школа, оформлення, медична документація

За темою:

  • Миколай у своєму полтавському будиночку роздає подарунки дітям. ФОТО
  • В руках у підлітка вибухнула петарда. Юнак - у лікарні
  • Таксист у Кременчуці наїхав на жінку з дитиною
  • Топ-5 за тиждень :