ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:42 24.01

P


Чи можна набрати вагу від електронних цигарок?

Електронні цигарки не вважаються хорошим методом схуднення. Однак немає даних, що доводять, що вейпінг допомагає або шкодить вашому здоров'ю загалом. Деякі люди вважають, що електронні цигарки викликали - і викликатимуть у майбутньому - серйозні проблеми для їхнього здоров'я, також чимало людей, які дотримуються протилежної думки.

Питання про те, що рідини для вейпінгу викликають збільшення ваги, задають собі багато вейперів-початківців під час переходу з тютюну на пару. Це питання виникає у зв'язку з тим, що при припиненні паління, особливо без використання засобів для зняття абстиненції, деякі люди схильні набирати вагу.

Немає жодних доказів того, що рідини для вейпінгу викликають збільшення ваги. Чи приведе відмова від паління до набору ваги, залежить від багатьох факторів, включаючи загальне споживання калорій, вік та рівень фізичної активності до відмови від тютюну. Крім того, набір ваги після відмови від паління або вейпінгу не означає внаслідок цього.

Результати та висновки досліджень

Всупереч поширеній думці, електронні цигарки не є причиною збільшення ваги. Дослідження показали, що люди, які використовують електронні цигарки, знижують споживання калорій та підтримують свою вагу. Крім того, нікотинозамісна терапія не така вже й зручна. Ви можете легко контролювати дозування нікотину в рідині для вейпу, тому ви ніколи не будете позбавлені улюбленого нікотинового задоволення.

Попри те, що вейпінг це досить молоде явище, вже активно проводяться дослідження щодо впливу його на здоров'я людини. Уряди у країнах сприяють зменшенню продажів тютюнових виробів загалом. Вчені помітили збільшення хвороб пов'язаних із зайвою вагою і вирішили дослідити, чи пов'язані ці речі між собою.

Давно відомий факт про те, що нікотин сприяє зниженню апетиту, а також прискорює обмін речовин. Після того, як колишні курці кидають палити апетит починає зростати, а обмін речовин уповільнюється і навіть замісна терапія в цьому випадку не допомагає. При парінні електронних цигарок, у тому числі зі зниженим вмістом нікотину, вага людей не змінюється.

Чи впливає електронна цигарка на вагу

Здоровий спосіб життя - це одна з найкращих звичок, яку слід культивувати, особливо для колишніх курців, які хочуть зберегти свою вагу та запобігти її збільшенню в майбутньому. Якщо курець пішов безрозсудним шляхом різкого і повного виключення нікотину зі свого звичного життя, вживання більшої кількості їжі, ніж зазвичай, може допомогти приборкати потяг до цигарок. Електронні цигарки надають курцям можливість плавного рятування від залежності з мінімальним стресом для організму.

На перший погляд здається, що вейпінг може допомогти курцеві підтримувати свою вагу. Дійсно, коли курці кидають палити "холодним способом", вони часто набирають вагу, а в багатьох випадках вага не змінюється після припинення паління. Однак є й інші причини, через які вейпінг може допомогти вам залишатися струнким. Невідомо, як довго вейпінг допоможе вам залишатися у формі, але згодом він може зробити ваше тіло чистим і струнким у порівнянні з тим, якби ви були активним курцем. Крім того, повернення нікотинової залежності до звичного способу життя забезпечить здоровіший спосіб життя в цілому.

Причини, з яких набирають вагу вейпери

Якщо ви вейпіте та набираєте вагу, швидше за все ваші зайві кілограми не є наслідком використання електронних цигарок. Причиною зайвої ваги при вейпінгу може бути один із таких факторів:

  • Сильний стрес.
  • Генетична схильність до набору ваги.
  • Віковий набір ваги.
  • Хвороба.
  • Інші причини.
сигарети

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.