ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 07.10


Музей історії дослідного поля відкрився під Полтавою. ВІДЕО

Новий музей відкрився у Полтавській сільськогосподарській дослідній станції імені Вавилова. Так, унікальній колекції шкідників сільськогосподарських культур – сто років.

Її зібрав ентомолог Микола Курдюмов.

Тут і хлібні жужелиці та жуки, пшеничні мухи і злакові попелиці — більше 30 тисяч екземплярів. А ще – колекція сільськогосподарських культур, уражених хворобами.

За допомогою  камери штучного клімату тодішні наукові співробітники спостерігали за розвитком комах. В іншій частині музею - сільськогосподарські знаряддя праці, які тоді майстрували самостійно — не було коштів купувати. Протруювач насіння, серпи, тертушка для буряка — загалом більше шести тисяч експонатів у трьох кімнатах.

Андрій Кохан, директор Полтавської обласної дослідної станції ім. М. Вавілова підкреслив: унікальність музею в тому, що експонати - першоджерела.

Відібрано моноліт Докучаєва – три з половиною метри, тут намальована ним карта, обладнання, за яким починали працювати наукові співробітники Полтавського дослідного поля.

Матеріали музею використовуватимуть при підготовці до лекцій у Полтавській державній аграрній академії, повідомляє "Лтава".

 

музей, дослідне поле, історія, колекція

За темою:

  • У Гадячі можуть створити музей Панаса Мирного
  • Музей військової історії Кременчука поповнився новими експонатами
  • Кременчужанин зібрав понад дві тисячі зразків військової форми
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.