ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 09.07


Музей "Полтава" в Санкт-Петербурзі спустили на воду

Копію першого військового корабля Балтійського флоту, названого на честь перемоги росіян в битві під Полтавою в Санкт-Петербурзі планують зробити центром музейного комплексу, присвяченому морській славі Росії.

Проект фінасує компанія "Газпром". Корабель урочисто спустили на воду, зараз тривають завершальні роботи, повідомляє сайт проекту poltava1712.ru.

Про масштаб події говорить присутність на заході голови правління "Газпрому" Алєксєя Міллера, представника президента та губернатора пвінічної столиці Росії Георгія Полтавченка.

Лінійний корабель "Полтава" був збудований у 1712 році, в його проектуванні брав участь особисто Петро І.

Спуск корабля на воду був здійснений 27 травня 2018 року за допомогою крана, процедура зайняла близько 30 хвилин. Коли "Полтава" торкнулася води, з гармат справили святковий постріл.

Добудовувати унікальний дерев'яний корабель будуть в Яхт-клубі Санкт-Петербурга, на це буде потрібно близько 10 місяців. За цей час будуть встановлені всі необхідні системи, щогли, такелаж, вітрила, покладений баласт, завершена внутрішня обробка.

"Полтава" — це перший лінійний корабель Балтійського флоту. Був названий так на честь перемоги росіян у Полтавській битві 1709 року.

Полтава, музей, Петро І, Полтавська битва, Росія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.