ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 26.01


Музей військової історії Кременчука поповнився новими експонатами

Музей військової історії Кременчука поповнився речами членів екіпажу військового гелікоптера МІ-2, який зазнав аварії 26 березня 2017 року біля Краматорська на Донеччині.

Серед загиблих – мешканець Семенівщини, старший лейтинант, борттехнік Роман Кандул, кременчужанин – капітан ЗС України, льотчик-штурман Дмитро Мовчан, підполковник Євгеній Волошин. 

 

Екіпаж виконував завдання в зоні АТО. Їхній вертоліт «Бджілка» (як вони його називали) виконував роль повітряного «таксі», перевозив вантажі та особовий склад Збройних сил поблизу лінії фронту. До Музею передали шлемофон Романа Кандула та його наручний годинник.

Також колекція форми командирів військових частин міста поповнилась одностроєм воєнкома – підполковника Романа Сушка. Це польова форма військовослужбовця ЗС України перехідного періоду до 2014 року. В ній військовий комісар у 2011 році приймав посаду в Кременчуці.

Також, Роман Володимирович до музейної експозиції передав свій речовий мішок, який пройшов з ним весь військовий шлях від лейтенанта до підполковника, а на його дерев’яній бирці тільки змінювалося звання.

Речмішок з двома повністю укомплектованими військовими несесерами.

Раніше це був «тривожний чемодан», сьогодні ще називають «тривожний комплект» або «тривожна сумка», до складу яких входять речі першої необхідності.

музей, АТО, Кременчук

За темою:

  • Ювілейна художня виставка триватиме ще місяць
  • На День міста можна безкоштовно відвідати полтавські музеї
  • Колекція полтавського музею поповнилася унікальними експонатами
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.