ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:57 03.11


7 листопада розглянуть справу незаконної забудови кінотеатру Котляревського

3 листопада в Октябрському райсуді Полтави розпочалося судове засідання щодо незаконної прибудови до будинку Дворянського зібрання (екс-кінотеатр Котляревського) і псування пам'ятки архітектури.

Суддя Олена Шевська на півгодини запізнилися на засідання. Перед слуханням справи по суті Галина Марченко, адвокат забудовника ТОВ "Стар-найт" додало до справи клопотання об'ємом у 68 сторінок.

Після перерви для ознайомлення з новими матеріалами, присутні оголосили ще кілька додаткових клопотань, зокрема, лист від Мінкультури про те, що зазначена будівля з добудовою є пам'яткою архітектури національного значення.

Також додалося клопотання з приводу арешту майна ТОВ "Старнайт" та долучення до матеріалів справи постанови Харківського апеляційного адміністративного суду і ухвалу Вищого адміністративного суду України щодо відсутності порушень у здійсненні реставрації будівлі на вулиці Соборності, 31.

Щоб ознайомитися з усіма документами cуддя перенесла розгляд справи на 7 листопада, о 16:15.

Цікаво, що наприкінці судового засідання слідча хотіла вручити повістку на допит представникам фірми-забудовника, але вони вибігли з судової кімнати

забудова, суд, кінотеатр Котляревського


За темою:

  • Екс-керівник поліції Василь Овчаренко за хабарництво відбувся штрафом
  • У Полтаві оскаржили в суді нові тарифи на проїзд у транспорті
  • Суд частково задовільнив позов Михайла Шевченка до видання "Коло"
  • Топ-5 за тиждень :