ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 29.04


На акцію проти Авакова в Полтаві пригнали автозаки. ФОТО

У Полтаві ввечері 28 квітня пройшла мирна акція-хода протестувальників - за відставку міністра внутрішніх справ України - АвакOff.

Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько

Кілька десятків активістів, що зібралися біля пам'ятника Тарасу Шевченку з державними та червоно-чорними стягами з символікою Конгресу українських націоналістів, охороняли понад півсотні бійців батальйону "Полтава" та поліцейських у цивільному. Через дорогу, попід Краєзнавчим музеєм, вишикувалися автівки нацполіції, поруч із якими чергували правоохоронці у формі, а також три автозаки.

На наше запитання щодо потреби в підвищених заходах безпеки відповів керівник прес-служби ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв. За його словами, присутність автозаків – штатна ситуація при проведенні масових заходів.

Заявлена мирна акція. Законом це не заборонено. Поліція забезпечує правопорядок. Вона не втручається. Нас попередили заздалегідь про проведення заходу. Але, за оперативною інформацією, можуть бути провокації щодо мирних людей. Присутність автозаків завжди передбачена. Вони потрібні для того, щоб виявляти агресивних або озброєних людей, вилучати їх з маси тих,  хто проводить мирну акцію. Щоб ніхто не дістав поранення, як це було поблизу арки 5 квітня. Тому ми тепер будемо діяти конкретніше й швидше, щоб подібного не повторилося, тому що всі в тих подіях звинувачують поліцію. Тут безпрецедентна кількість людей для того, щоб забезпечити спокій і порядок – як мешканцям Полтави, так і учасникам мирної акції.

– прокоментував подію Юрій Васильович.

Поліцейські перевіряли особисті речі тих, хто заходив за живий кордон, що утворили бійці батальйону "Полтави" навколо протестувальників. Поліцейські шукали зброю. За твердженнями правоохоронців, це заходи безпеки для запобігання тілесних ушкоджень учсникам акції.

Активісти пройшли маршем під націоналістичними, антиаваковськими та антимамаєвськими лозунгами вулицею Соборності до будівлі ГУНП в Полтавській області на Пушкіна. Протестувальники несли великий банер із написом "АвакOff" та палили фаєри.

Націоналісти провели марш за відставку Авакова, нагадали прізвища 37-ми політв'язнів, Героїв російсько-української війни, яких вдома чекали не медалі і квіти, а кайдани за захист України. Але здивувало інше, це більше 250 поліцейських, яких зігнали з усіх країв на захист ГУНП. Аваков панічно боїться патріотів, боїться за посаду і просто боїться

 —  вважає депутат міськради від "Свободи" Юліан Матвійчук.

Фоторепортаж Олега Журавльова

марш, акція, протест, поліція, Арсен Аваков,

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.