17:30 26.05 1173
Мікрорайон Алмазний в обласному центрі залишиться без гарячої води на 18 днів. Причина - плановий ремонт котельної, що обслуговує будинки Алмазного.
Із 30 травня по 16 червня включно котельня підприємства по вул. Ціолковського, 36 буде зупинена для проведення планового ремонту. У зв’язку з цим надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайону Алмазний буде призупинено, повідомляє "Полтаватеплоенерго".
Відновить свою роботу котельня із 17 червня. Докладніше з графіком відсутності послуги з централізованого постачання гарячої води в розрізі житлових будинків можна ознайомитися на цілодобовому он-лайн сервісі "Мапа комерційного обліку" офіційного сайту підприємства te.pl.ua.
Вчителі НВК №16 Полтави висловили протест проти результатів конкурсу на посаду директора
12:15 27.06
Випускниця миргородського ліцею набрала максимальні 800 балів із чотирьох предметів на НМТ
18:30 27.06
У Полтаві стався вибух у маршрутці
16:30 27.06