ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 17.08


На "АвтоКрАЗі" планують виробляти електромобілі

Автомобільний гігант “АвтоКрАЗ” працює над випуском електромобілів. Про це розповів генеральний директор приватного акціонерного товариства “АвтоКрАЗ” Роман Черняк у коментарі “Кременчуцькій газеті”.

Роман Черняк зазначив, що це перспектива, а не далекі плани.

«Все йде до електричної тяги. “Тяга” вже йде в армію, комерційні автомобілі. Ми над цим працюємо. У цій концепції стоять електричні вантажні автомобілі, електричні автобуси та електричні комерційні автівки економ-класу. Ми електроавтомобілі ніколи не випускали, але зараз працюємо з проєктантами над цим. У планах акціонерів та керівництва заводу це є. І це – великий крок вперед...»

Зазначимо, що останнім часом з "АвтоКрАЗу" приходять новини одна сенсаційно інший. Це і трирічний контракт на поставку машин для армії США, і нещодавня відправка шасі в Євросоюз. А ось тепер, за словами генерального директора Романа Черняка, в планах у керівництва та акціонерів заводу - освоєння виробництва машин на електротязі: вантажівок, автобусів і комерційних автомобілів економ-класу.

Адже електротяга вже йде в армію і все активніше застосовується на комерційних автомобілях. Саме тому на підприємстві  працюють в цьому напрямку.

АвтоКрАЗ, електромобілі

За темою:

  • АвтоКрАЗ гасить зарплатні борги
  • Податкова заборгованість "АвтоКрАЗу" склала майже сорок мільйонів гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.