ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 15.12


На березі Ворскли виявили людські останки

Проходячи по берегу річки, місцева мешканка побачила на крутосхилі два людських черепи, кілька десятків кісток та повідомила про страшну знахідку редакцію тижневика "Ехо".

 Через півгодини на місці знахідки, що за 300-400 метрів від табору відпочинку «Ромашка», вже були журналісти, поліцейські та селищний голова.

Повідомлення про виявлення людських решток надійшло у суботу вранці.

На підтвердження своїх слів людина, яка наткнулася на останки надіслала на Вайбер кілька знімків.

Паралельно зателефонували до Сергія Петрова, заступника селищного голови. Він був шокований повідомленням про знайдені у Біликах рештки людей та пояснив:

У даному місці, вище по течії від «Ромашки», людські останки знаходять регулярно. Є різні версії того як вони туди потрапили. Говорять про те, що то останки людей, які загинули під час Голодомору. Дехто стверджує, що то померлих із військового госпіталя, що був під час Другої світової війни у Біликах, хоронили. Я особисто не думаю, що ці версії є правдивими. Про масові поховання під час Голодомору знали б старожили. Померлих у госпіталі ніхто б на березі річки не хоронив би. Та й документи б якісь щодо цього були б. На мою думку цим людським решткам дуже багато років. Вони сюди потрапили не одне століття тому. Наскільки мені відомо, кілька років тому аналогічну знахідку із білицького берега Ворскли возили на експертизу у Полтаву. Експерти встановили, що кісткам більше ста років. Напевне саме через це ніхто із біличан не може пояснити, що то за поховання.

Самі ж мешканці Біликів із числа тих, хто постійно буває на березі, судячи із їх реакції на черепи під ногами, до подібних знахідок звикли.

У всякому випадку рибалка, який сидів із вудкою поряд із людськими останками на них ніяк не реагував. Даючи пояснення поліцейським чоловік розповів, що кістки і черепи на березі любителі риболовлі, знаходять регулярно. Інколи повідомляють про це владу, частіше з ігнорують знахідки.

Слова рибалки підтвердив і селищний голова Юрій Латиш, який приїхав на берег із двома мішками для збору решток. Він розповів, що правий берег Ворскли у цьому місці постійно осипається. І на світ зявляються нові й нові людські останки. Що це за поховання не знає ніхто. На одному із білицьких цвинтарів є місце відведене для захоронення таких знахідок.

знахідка, людські рештки, Білики

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.