ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 18.11


На благодійному балу в Полтаві зібрали понад 85 тисяч гривень

Усі зібрані кошти передадуть до Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку "Help Group",та будуть використані на допомогу студенту, який цього потребує.

У четвер, 14 листопада, у дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури, втринадцяте відбувся благодійний студентський бал "Допомогти так легко", повідомили у прес-службі Полтавської міської ради. 

"Чарівний світ Harry Potter" - таку тематику обрали для цьогорічного заходу.

У тематично прикрашеній залі зібралися сотні представників різних закладів вищої освіти міста всіх рівнів акредитації та форм власності. Супроводжувалося дійство представленням кожного закладу танцювальною візитівкою, виступами творчих хореографічних колективів міста, кращих вокалістів Полтави, а також майстер-класом з вальсу та запальними танцями після офіційної частини балу.

Крім того, було організовано благодійну лотерею та розіграш подарунків від партнерів заходу. В залі працювали різноманітні локації: "Художники", куточок кави, candy-бар, тематичні фотозони, де усі охочі мали змогу зробити фото разом із героями "поттеріани".

Під час заходу проходив благодійний аукціон, на якому розігрували сертифікати та подарунки. Благодійні внески зробили також і представники міської влади. Зокрема, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота зауважив, що подібний цікавий формат благодійного балу щороку збирає все більше зацікавленої молоді:


— Полтава – місто талановитих студентів. Радий з того, що студентське самоврядування так яскраво демонструє себе на таких заходах і робить це більш ніж успішно. Це чарівне свято сьогодні можливо було б не таким феєричним, вишуканим, якби не творчі ініціативи студентів, які ми завжди підтримували та будемо підтримувати надалі.

Відзначили й найкращих та найактивніших студентів Полтави. Усі вони отримали почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради, та подяки управління у справах сім'ї, молоді та спорту та Студентської ради м. Полтава.

Студентський мер Полтави Сергій Шабельник зазначив: попередньо всі заклади вищої освіти проводили в себе аукціони, різні заходи, де додатково були кошти до благодійного балу.


Загалом, у чарівній та магічній атмосфері заходу вдалося зібрати 85 469 гривень. Усі кошти, зібрані на благодійному балу, будуть передані до Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку "Help Group", акумульовані на розрахунковому рахунку і використані на допомогу студенту, якому необхідна допомога, після надання відповідних документів.
 

благодійність, бал, студенти

За темою:

  • На Полтавщині стартував конкурс благодійників і меценатів
  • Французька поетеса збирала у Полтаві гроші на благодійність 
  • У Полтаві триває благодійна акція для дітей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.