ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 19.08


На благодійному ярмарку збирали кошти для важкохворих дітей. ФОТО

У суботу, 18 серпня, в Петровському парку Полтави відбувся благодійний ярмарок, на якому збирали кошти для допомоги важкохворим дітям

Майстер-класи з виготовлення прикрас, гри на музичних інструментах, йоги, танців, вивчення іноземних мов — такі розваги пропонували учасники благодійного ярмарку, організованого в Петровському парку обласного центру активістами ГО "Мама і Я".

Поки батьки дегустували натуральні крафтові смаколики, навчалися основам домедичної допомоги та брали участь в майстер-класі "Як стати позитивними батьками", їх дітки мали змогу розважитися під пильним оком аніматорів на м'якому дитячому майданчику.

Просування ідеї здорового способу життя та щасливого дитинства відбувалося також з благою метою: на ярмаркузбирали кошти для підпічних, якими опікується Всеукраїнський Благодійний Фонд  допомоги і розвитку "HELP GROUP".

На локаціях свята розмістили скриньки, куди відвідувачі складали кошти за проходження майстер-класів, підприємці пожертвували 10 відсотків свого прибутку, отриманого під час заходу. Також всі охочі могли вкинути гроші в скриньки фонду "HELP GROUP".

Результати благодійсного заходу організатори свята планують оголосити у вівторок, коли будуть відкриті скриньки та перераховані зібрані кошти.

ярмарок, допомога, благодійність, діти

За темою:

  • Духовий оркестр "Полтава" запрошує на благодійний концерт
  • У Полтаві відбудеться концерт міського духового оркестру
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.