ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 08.04


На будівництво нової колумбарної стіни у Полтаві піде три мільйони гривень

На центральному кладовищі Полтаві колумбарна стіна заповнена прахом померлих. На будівництво нової планують виділити з бюджету три мільйони гривень.

 

На наступній сесії Полтавської міської ради розглянуть внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади.

Серед іншого передбачається надання 3 млн грн для КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» на будівництво нового колумбарію на території центрального міського кладовища.

Чинна колумбарна стіна була збудована у 2010 році.

Розрахований вона на 122 ніш, які вміщають по 3 урни кожна. Вільні ніші заповнені, тому місто замовить будівництво нового колумбарію, пише «Полтавщина».

Також додатково на «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» передбачено 3,9 млн грн на закупівлі нового катафалку, ритуального ліфту і трактора із навісним обладнанням.

Нагадаємо, що керівництво громади планує вдвічі збільшити площу Затуринського кладовища, проте мешканці селища проти цього через можливе порушення санітарних норм. Натомість керівництво міста відмовилося від ідеї будувати крематорій через високі витрати на його зведення порівняно з невеликою кількістю населення Полтави.

пам'ять, колумбарій, цвинтар

За темою:

  • Родині загиблого Героя передали медаль "За мужність"
  • Полтавці шоковані черговою втратою: від поранень на фронті помер Юліан Матвійчук
  • До 150-річчя Василя Кричевського у Полтаві презентували поштову марку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.