ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 23.02


На Червоному шляху через зсув грунту немає газопостачання

Депутатка Оксана Лазаренко під час сесії міськради Полтави звернулася до керівництва міста та до депутатів щодо критичної ситуації в селищі Червоний Шлях. Через зсув ґрунту зупинено постачання газу.

Надалі може бути зупинено й водогін. Люди залишаться без води та газу. Дорога біля Хрестовоздвиженського монастиря -у критичному стані.

Буде відсутнім розподіл природного газу до будинків у мікрорайонах Вороніна, Червоний Шлях та Яківці починаючи з 26 лютого до завершення ремонтних робіт, пише сайт Полтавської міської ради.

Для відновлення газопостачання власникам будинків (балансоутримувачам, орендарям) необхідно дотримуватися Правил безпеки газопостачання, забезпечити доступ до приміщень, де розташовані газові мережі та прилади. Відновлення розподілу природного газу здійснюється Оператором ГРМ у місті протягом двох робочих днів та протягом п’яти календарних днів у сільській місцевості за письмовим зверненням”, – йдеться у повідомленні.

Для отримання більш детальної інформації треба звернутися до служби експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання АТ «Полтавагаз» за адресою: м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 2 або за телефоном: 50-14-07.

газопостачання, аварія

За темою:

  • Біля Кобеляк сталася розгерметизація газопроводу
  • Витік газу стався на Полтавщині
  • На Полтавщині розпочали пошуки нових покладів нафти і газу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.