12:45 19.07

На Дефлімпіаді наші футболісти стартували з поразки

19 липня в Самсуні (Туреччина), де відбуваються всесвітні Дефлімпійські ігри (серед спортсменів із вадами слуху), першими серед багатьох наших земляків стартували футболісти.

У першому матчі (група С) дефлімпійці України програли Японії — 1:2. У стартовому складі українців грали четверо полтавців — Олексій Статівка, Ігор Реутов, Шалва Мчедлішвілі та Олександр Оленич.

У першому таймі японці вийшли вперед після влучного удару капітана їхньої команди Кейти Фурушими. На 50-й хвилині гри полтавець Олексій Статівка зрівняв рахунок. А вже у компенсований арбітром час Йокі Йошино приніс перемогу збірній Японії — 2:1.

21 липня у другому матчі (група С) українці гратимуть із дефлімпійцями Італії, які у першому матчі зіграли внічию з Аргентиною – 1:1.