ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 08.09


На день міста у Полтаві обмежать рух транспорту

Виконком Полтавської міськради вирішив, як Полтава святкуватиме День міста. Зокрема, 23 вересня, під час святкових заходів обмежать рух транспорту із 8:30 до 10:00, а 24 вересня - з 12:00 до 13:00.

Так, 23 вересня зранку частково обмежать рух автотранспорту на ділянці вулиці Європейської від вулиці Героїв-чорнобильців до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика під час ходи до відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з Полтави.

 

З нагоди Дня міста також пройде арт-проект-парад "Полтава вишивана", тому з 12 до 13 години 24 вересня рух транспортних засобів припиниться маршрутом руху святкової ходи.

А це: Біла Альтанка — Соборний майдан — вул. Соборності — вул. Конституції — Першотравневий проспект — Парк культури та відпочинку "Перемога", враховуючи перехрестя вулиці Конституції з вулицею Небесної Сотні та перехрестя вулиці Шевченка з вулицею Садовою.

Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, на засіданні виконкому також розподілили кошти між полтавцями, що потребують матеріальної допомоги.  

В рамках програми соціального захисту "Турбота", одноразову матеріальну допомогу вирішили отримають девять  учасників бойових дій АТО та інвалідів війни (по тисячі гривень), дружина померлого через наслідки Чорнобильської катастрофи отримає 500 гривень; а родина померлого ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії — 2 тисячі гривень. 

До кінця року також перерахують кошти: 5 членам сімей загиблих ветеранів війни-учасників АТО — по 3 тис. грн щоквартально; та двом батькам (опікунам) дітей до 18-ти років, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО — по 1 тис. грн на кожну дитину.

день міста, Полтава

За темою:

  • У Полтаві влаштовують тролейбусну екскурсію до Дня міста
  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.