ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 01.08


На Дніпрі з'явилися яхти попри рішення влади

У соцмережах на вихідних кременчужани обурювалися тим, що по Дніпру плавають яхти, з яких волає гучна музика.

 

Кременчужан обурило це не лише тому, що одні плавають, а іншим - заборонено, скільки через те, що саме минулих вихідних росіяни святкували День ВМФ. У соцмережах кременчужани писали про те, що вони телефонували в поліцію, де їм пояснили, що дозвіл на плавання яхт надали в райвійськадміністрації.

Вчора ж начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік повідомив, що ніякого дозволу на  рух яхт по Дніпру нікому на вихідні він не давав, а ось у п’ятницю одна яхта перегонялася з 16 до 17 години при наявності відповідного дозволу.

"Про цю яхту всі компетентні органи знали. Дозвіл там на цю ОДНУ яхту був виданий мною... Після того, як ви звернулися за коментарем, я попросив водну поліцію перевірити інформацію. Чекаємо на їх звіт",- заявив Лєднік у коментарі Кременчуцькій газеті.

Вчора ж поліція повідомила, що працівниками сектору поліції на воді проведено патрулювання водної акваторії Дніпра з метою виявлення порушників рішення обласної військової адміністрації "Про заборону навігації". Поліцейські порушень не виявили.

Сьогодні під час брифінгу начальник Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олег Лєднік заявив, що вчора ввечері також було зафіксовано несанкціонований вихід на річку яхти. Через це пан Лєднік пообіцяв видати розпорядження, яким "зобов’яже перевірити всі човнові станції та яхт-клуби з метою виявлення порушників".

війна, Дніпро, яхти, закон, влада

За темою:

  • Доброволець із Полтавщини підірвався на міні
  • Полтавка створила цех пошиття військової амуніції
  • У ніч на 12 серпня у Кременчуці чули вибухи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.