ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 08.03


На дорогах Полтавщини зважуватимуть фури під час руху

На Полтавщині встановлять пункти автоматичного зважування автомобілів у русі Weight-in-Motion (WiM) на дорогах державного та місцевого значення, повідомляє Управління інфраструктури облдержадміністрації.

Одна з основних причин передчасного руйнування асфальтового покриття на дорогах Полтавщини – рух автошляхами перевантаженого великогабаритного автотранспорту.

Під час наради заступник голови ОДА Євген Греков зауважив: наявна система габаритно-вагового контролю недостатньо ефективна. І ситуацію поліпшить встановлення на дорогах області комплексів автоматичного зважування автомобілів в русі Weight-in-Motion.

Ця система цілком автономна і виключає будь-яке втручання людини в процес контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів. Якщо така система фіксує порушення допустимих значень ГВК, то автоматично формуватиме штраф на такий транспортний засіб за даними, які раніше були зчитані за допомогою встановлених на комплексі спеціальних камер відеоспостереження

– зазначив Євген Греков.

При плануванні розміщення комплексів WiM насамперед необхідно орієнтуватися на ділянки автодоріг, де проводяться капітальні ремонтні роботи, щоб оптимізувати процес встановлення таких комплексів та не шкодити вже готовому дорожньому покриттю.

Комплекси Weight-in-Motion, насамперед, облаштують на ділянках автомобільних доріг М-03 Київ-Харків-Довжанський, Н-12 Суми-Полтава та М-22 Полтава-Олександрія.

 

вантажівки, зважування, контроль, дороги

За темою:

  • У ДТП на Полтавщині збили мотоцикліста
  • Поліція встановлює обставини ДТП, в якій отримав травми пішохід
  • У Полтаві сталася ДТП: рух транспорту перекрили
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.