ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 22.12


На формування іміджу Полтави депутатка Співак просила 420 тисяч

Депутатка Влада Співак попросила виділити додатково 420 тисяч гривень до кінця цього року на формування позитивного іміджу Полтави. Проте депутатська комісія їй відмовила, не зрозумівши, на що конкретно хочуть витратити ці кошти.

 

Сьогодні, 22 грудня, у Полтавській міськраді відбулося засідання бюджетної комісії, повідомила Полтавщина. Серед іншого розглянули питання про внесення змін до Програми формування позитивного іміджу Полтавської міської територіальної громади на 2020-2025 роки.

Це типова програма, у неї закладають кошти на виготовлення медіа-матеріалів, фінансування міжнародних делегацій тощо, щоби залучити інвестиції у громаду та сприяти економічному партнерству. У Полтаві розробником цієї програми є Департамент економіки та інвестицій, який очолює депутатка від "Партії простих людей" Влада Співак. Цього року на реалізацію цієї програми заклали 420 тисяч грн.

Так, очільниця департаменту звернулася до депутатів міськради з проханням додатково виділити до кінця 2022 року ще 420 тисяч грн. Із них 100 тисяч — на фото та відео про інвестиційно привабливі об'єкти у Полтаві, 230 тисяч — на розробку інвестиційного паспорта Полтавської міськради, 80 тисяч — на розміщення реклами у друкованих і інтернет-виданнях. Та ще 10 тисяч на заробітну плату перекладачам у рамках офіційних міжнародних заходів.

Замість Влади Співак по програмі доповідали заступниця департаменту інвестицій і депутат Сергій Каплін. Депутати бюджетної комісії відмовилися збільшувати фінансування програми, оскільки не зрозуміли, на що саме виділять ці кошти, бо до кінця року залишилося вісім днів. Тим більше, із раніше виділених 50 тисяч на фото і відео не було витрачено жодної копійки.

Питання про прийняття змін до цієї програми винесуть на сесію 23 грудня.

влада, гроші, бюджет, медіа, скандал

За темою:

  • У рік війни підприємства області сплатили податку на прибуток на 80 мільйонів більше, ніж 2021 року
  • На ремонт доріг області планують залучити близько 900 мільйонів
  • Депутати міськради затвердили програму "Полтавський спротив"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.