ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 17.01


На Форумі практиків партиципації презентували обласний Бюджет участі

17 січня в Полтавському краєзнавчому музеї розпочав роботу IV міжнародний Форум практиків партиципації, який проходить у рамках проєкту "Партнерство для розвитку міст", який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

На міжнародному Форумі практиків партиципації сьогодні презентували Бюджет участі Полтавської області. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля, громадські активісти, експерти з України, Португалії, Великої Британії, Грузії, Молдови, Польщі, представники інституцій, що підтримують розвиток партиципаторних практик.

У вітальному слові до учасників Форуму Анатолій Ханко наголосив на суспільній значимості громадського бюджету, про що, на його думку, свідчить досвід впровадження партципаторних практик Полтавською обласною радою.

 — Громадський бюджет активізує мешканців для участі у бюджетних процесах, вирішення актуальних питань розвитку громад, сприяє розвитку партнерських відносин між громадами та органами місцевого самоврядування. В цьому ми переконалися, реалізуючи Бюджет участі Полтавської області – єдиний в Україні та Європі проєкт партиципації, дія якого поширюється на весь регіон, Шкільний громадський бюджет, Конкурс екологічних ініціатив, що були засновані Полтавською обласною радою, – сказав Анатолій Ханко.

На форумі було заслухано доповідь координатора португальської мережі партиципативних органів місцевого самоврядування Нельсона Діаса про партиципаторний бюджет у світі та в Україні зокрема, відбулася презентація досвіду роботи Полтавської обласної ради щодо впровадження партципаторних практик, яку провела очільниця відділу інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ірина Березова.

У програмі заходу, що триватиме два дні, обмін досвідом впровадження кращих практик партиципації, обговорення ідей щодо розвитку партиципації, робота у групах із планування та розробки громадських ініціатив, дискусії, огляд виставки матеріалів про партиципативні практики від громад та їх партнерів.

Організаторами та партнерами цьогорічного форуму виступили Фундація ПАУСІ, Проєкт ПРОМІС, Ініціатива "Громадська участь у місцевих бюджетах", Полтавська міська рада та МГО "Основа свободи".

форум, співробітництво, партиципація, влада, гроші, Канада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.