15:39 24.07

На футбольному турнірі Дефлімпіади Україна гратиме чвертьфінал проти Росії

У турецькому місті Самсун тривають Дефлімпійські Ігри - змагання спортсменів із вадами слуху. Футбольна збірна України у третьому матчі групового турніру зустрічалася зі збірною Аргентини - і перемогла її з великим рахунком.

Для виходу з групи у плей-офф українцям була потрібна лише перемога — і вони її здобули. У складі нашої команди грали п’ятеро представників Полтавщини. Двоє наших земляків - Ігор Реутов і Олексій Статівка - відзначилися забитими м’ячами. До речі, Статівка відзначився у компенсований час, а на поле вийшов за хвилину до завершення основного. Доля перепустки у чвертьфінал вирішилася в останній чверті матчу.

Аргентина — Україна — 0:3

Голи: Реутов 74, Пустовіт 76, Статівка 90+6.
Україна: Сотніков, Пустовіт, Рій (Брагін 64), Невенченко, РЕУТОВ, Українець, Шотурма (СТАТІВКА 89), МЧЕДЛІШВІЛІ, ВОЙЧЕНКО, Бєлоусов, ОЛЕНИЧ.
Інший матч групи: Італія — Японія — 3:2.

Турнірне становище: Італія - 5 очок (м'ячі - 5:4), Україна - 4 (5:3), Японія - 4 (6:6), Аргентина - 2 (3:6).
Таким чином, 25 липня у чвертьфіналі Ігор зустрінуться Україна та Росія — переможець іншої групи.