ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 11.06


На Гадяччині за народження дитини дають 25 тисяч

У Петрівсько-Роменській об’єднаній територіальній громаді, що в Гадяцькому районі на Полтавщині, вирішили покращити демографічну ситуацію. Там платять 25 тисяч за народження дитини.

Зокрема, програма "Підтримки народжуваності Петрівсько-Роменської сільської ради на 2019-2025 роки", яка діє в ОТГ, передбачає виплату грошової допомоги при народженні дитини, та надається одному з батьків, який зареєстрований на час подання документів і проживає на території населених пунктів Петрівсько-Роменської ОТГ. Про це повідомляє видання Коло.

"Хочемо покращити демографічний ріст в громаді, адже нині народжується дуже мало діток. Якщо раніше в самій Петрівці Роменській народжувалося по 40-70 дітей на рік, то за 2018 у всій громаді народилося лише 18 дітей. З них 11 у Петрівці Роменській і 7 в інших дев’яти селах. А є населені пункти, де за рік взагалі не народилося жодної дитини", – розповіла Валентина Бугайова, голова Петрівсько-Роменської ОТГ. 

Виплата грошової допомоги здійснюється трьома частинами: перший рік –15000 грн., другий рік– 5000 грн; третій рік – 5000 грн.

Петрівсько-Роменська ОТГ Гадяцького району була створена у 2017 році шляхом об’єднання чотирьох сільських рад. На цей час тут проживає 5 тисяч населення. 

народжуваність, допомога, Гадяч, діти, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.