ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 11.06


На Гадяччині знімають серіал у стилі німого кіно

У селі Рашівка Гадяцького району під час карантину зняли веб-серіал "Стефка", головну роль в якому грає відома за серіалами "Марк і Наталка" та "Вечірка" актриса театру і кіно Наталка Кобізька.

Після виходу першої серії за кілька днів серіал подивилося понад 10 тисяч користувачів соцмереж. 

 

"Короткі чорно-білі серії розповідають про молоду селянку Стефку, яка добре господарює і щиро радіє кожній дрібниці, але легко впадає у відчай та інші надмірні емоції. Кожен епізод супроводжується уривками з класичних мелодій відомих композиторів Миколи Лисенка, Рейнгольда  Глієра, Олександра Скрябіна та інших", – розповідає виконавиця головної ролі, актриса Наталка Кобізька. 

Автори серіалу визначають жанр сюжетів як трагікомедію. Формат чорно-білого німого кіно обрали не випадково. Як зазначають творці серіалу, події в чорно-білому світі Стефки мають яскраво виражений характер. Тому і реагує вона на них відповідно.

Це велике щастя - дати волю емоціям, голосно засміятися або поплакати від душі. Бути собою – найкраща можливість жити повноцінним життям.  

Поки вийшло вісім епізодів, в кожному з яких показана природа Полтавщини, домашні тварини, старовинні речі домашнього вжитку, певні особливості сільської роботи. Не обійшлося без романтичної лінії.  

Зйомки нових епізодів вже в процесі. Скільки планується серій та як розвиватиметься історія ексцентричної героїні, вони поки що не розповідають. «У Стефки ще багато нерозказаних історій з її життя. Ми раді, що глядач нарешті із нею познайомився», – додали вони.

Всі епізоди можна переглянути на офіціному YouTube каналі актриси за посиланням.

Сentral-ua.tv.

німе кіно, Гадяч

За темою:

  • Полтава стане містом проведення дитячого кінофестивалю
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.