ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 24.03


На капремонти шкільних туалетів у Полтаві виділили одинадцять мільйонів

На "боротьбу" з відкритими туалетами й проведення капремонтів санітарних кімнат у Полтаві виділили майже 11 мільйонів гривень.

Депутат Полтавської міськради від партії «За Майбутнє» Маріанна Соліман на своїй сторінці у Facebook опублікувала звернення до міського голови Олександра Мамая із проханням виділити у бюджеті додатково 1 мільйон 488 тисяч гривень на облаштування 126 кабінок та 57 дверей до існуючих перегородок у 43 навчальних закладах Полтавського територіальної громади.

 

На це звернення депутата відповіло управління освіти.

Так, за результатами сесії 19 березня, у бюджеті Полтави були передбачені 9,3 млн грн на капремонт 58 туалетів у 6 навчальних закладів, пише Рoltava.to.

Також були передбачені й 1,488 млн грн на встановлення дверей та перегородок у тих шкільних вбиральнях, де їх не вистачає та де не заплановані капітальні ремонти.

Управління освіти провело моніторинг та сформувало перелік закладів освіти, у тому числі у приєднаних до громади селах, в яких необхідно облаштувати кабінки в санітарних кімнатах. Також склали список закладів, де потрібно провести капітальний ремонт вбиралень.

На 2021 рік управління освіти запланувало капремонт 58 шкільних вбиралень (в т.ч. службових) у шести навчальних закладах №№: 2, 20, 28, 31, 32, 33. Його вартість відповідно до проектної документації оцінили у 9,3 млн грн, з яких 228 тис. грн передбачено на встановлення перегородок і дверей. Окремо від капремонту, потрібно було віднайти 1 мільйон 488 тисяч гривень на облаштування 126 кабінок та 57 дверей до існуючих перегородок у 43 навчальних закладах

 

шкільні туалети

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.