ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 06.05


На кір захворіла багатодітна сім'я

На Полтавщині, у Миргороді, на кір захворіла вся багатодітна родина. Ніхто із членів цієї сім'ї не мав щеплень проти небезпечної хвороби. Наразі родиною опікуються лікарі.

 

Всі інфіковані - з однієї сім'ї, і у них не було щеплень, повідомили у міській комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Був розроблений план профілактичних заходів. Оскільки при спалахах кору карантин не вводиться, мова йде про санітарні заходи в організованих установах (ДОУ №10 і школа №5): спостереженні за контактними особами, проведенні календарних щеплень і повторних щеплень для осіб із груп ризику.

На даний час медичні установи мають запас вакцин для виконання календаря щеплень і дорослих з груп ризику. Медики відзначають, що вакцинація - єдиний надійний спосіб захисту від кору.

Раніше повідомлялося, що з початку 2019 року в Україні на кір захворіли майже 44 тисячі осіб, 16 людей померли від ускладнень, повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України.

"З початку року (з 28 грудня 2018 до 25 квітня 2019) на кір захворіло 43 783 особи - 20 359 дорослих та 23 424 дитини. Від ускладнень кору померло 16 осіб. На звітному тижні від ускладнень кору померла 12-річна дитина , яка не могла бути щепленою через протипоказання до вакцини. Захистити таких людей можна тільки колективним імунітетом. Всього з початку спалаху на кір захворіло понад 100 тисяч людей, 37 з яких померли", - йдеться в повідомленні.
 

кір, здоров'я, Миргород, МОЗ, щеплення

За темою:

  • Минулого тижня на ГРВІ в області захворіло майже 600 осіб
  • У Полтаві не виявили нових випадків захворювань на COVID-19
  • В області за минулу добу не зафіксували жодного нового випадку коронавірусної хвороби
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.