ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 13.08


На Котелевщині фермер незаконно отримав двісті гектарів землі

Сім ділянок площею майже 200 га надані підприємцю без проведення обов'язкової процедури земельних торгів. Прокуратура Полтавської області звернулась до суду, щодо повернення державі землі.

Прокуратура Полтавщини звернулась з позовом щодо повернення державі майже 200 га землі, яка незаконно надана фермеру без проведення обов'язкової процедури земельних торгів, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Слідчими було встановлено, що наказами ГУ Держгеокадастру у Полтавській області підприємець отримав в оренду для ведення фермерського господарства 7 земельних ділянок загальною площею майже 200 га, які розташовані за межами Деревківської сільської ради Котелевського району.

Надалі, між ГУ Держгеокадастру та підприємцем було укладено договори оренди земельних ділянок, але з порушенням Земельного кодексу України та Закону України "Про фермерське господарство", тому є незаконними та підлягають скасуванню.

Підприємець вже є засновником фермерського господарства і орендує земельні ділянки в іншій області, а тому додаткові землі, відповідно до вимог чинного законодавства, він міг отримати лише через проведення обов'язкової процедури земельних торгів.

Наразі прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами визнати незаконними та скасувати накази та договори оренди землі.

оренда, земля, прокуратура

За темою:

  • На Полтавщині суд виніс вирок 16-річній дівчині, яка убила вітчима
  • Директор школи на Полтавщині оформив на роботу "мертвих душ"
  • На Полтавщині директора товариства підозрюють у привласненні бюджетних коштів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.