ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:01 03.03


На кризі Кременчуцького водосховища Дніпра у тумані заблукали четверо рибалок з Полтавщини. Відшукали по зірках

2 березня о 22:20 до Служби порятунку "101" зателефонувала жінка та повідомила, що на кризі Кременчуцького водосховища в с.Мозоліївка Глобинського району заблукали четверо рибалок, один з яких - її чоловік.

На допомогу було направлено відділення 6-го Державного пожежно-рятувального посту.

Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС розпочали пошукові роботи. Підтримуючи телефонний зв’язок з рибалками рятувальники на човні "Арго" вирушили на пошуки.

Зважаючи на те, що на території Кременчуцького водосховища утворився сильний туман, використовувати світлову сигналізацію для пошуку не було б ефективним. Рятувальники та рибалки орієнтувалися по зірках

- пояснили в прес-службі ДСНС.

Близько п'ятої години ранку зниклих рибалок виявили на відстані 7 км від берега на території сусіднього села. Рятувальники доставили громадян до берега та запропонували зігрітися гарячим чаєм.

ДСНС, рибалки, водосховище, крига

За темою:

  • У Лохвиці після пожежі в будинку знайшли тіло чоловіка
  • На Полтавщині потонула дитина
  • Очищені й безпечні: сапери перевірили окуповані раніше землі Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.