ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 17.12


На КВБЗ виготовили 10-тисячний вагон-зерновоз

У грудні 2018 року на потоці корпусу вантажного вагонобудування заводу у Кременчуці був складений 10-тисячний вагон-хопер для перевезення зерна, а у колективі відбулися урочистості з цієї нагоди.

До працівників заводу зі словами подяки звернувся директор виробництва Сергій Мельник.

 — На Крюківському вагонобудівному виготовили уже 10 000 зерновозів, у їх розробленні та виробництві брали участь практично всі підрозділи. А основні складально-зварювальні роботи гідно і якісно виконували трудівники корпусу вантажного вагонобудування, — зазначив Сергій Вікторович. 

Випуск на КВБЗ 10-тисячного вагона-хопера для перевезення зерна підтвердив думку, що такі вагони – актуальний напрям у проектуванні, виробництві та реалізації вантажних вагонів. Вони вигідно вирізняються сучасним дизайном. Крюківські вагонобудівники першими подолали певний консерватизм у вантажному вагонобудуванні і віддали перевагу конструкціям краплевидної форми, відмовилися від використання класичної хребтової балки. І отримали високі міцнісні, ходові, гальмівні та експлуатаційні характеристики.

Перший дослідний вагон-зерновоз моделі 19-7016 був створений у 2004 році. А першим покупцем 60 нових небачених до того часу вагонів стали не зернотрейдери, а пивоварна компанія, що використовувала їх для перевезення солоду. А затим були чотири роки затишшя, коли зерновози-хопери не виготовлялися взагалі. Починаючи з 2009-го почали виготовляти і постачати їх у досить значній кількості. Найбільше реалізовано було у 2010 році – 2086 штук.

Як повідомили в управлінні виробництвом, очікується, що у поточному році буде виготовлено 1727 зерновозів. Зокрема, у грудні на заводі планується скласти 180 таких вагонів.

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" — один із найбільших виробників транспортних засобів в Україні. Основна спеціалізація - виробництво рейкового рухомого складу. На підприємстві налагоджено розробку та виготовлення широкої гами магістральних вантажних і пасажирських вагонів, двосистемних електропоїздів, дизель-поїздів, поїздів метрополітену, поверхових і тунельних ескалаторів, візків до всіх видів вагонів, дорожніх і комунальних машин, інженерної техніки широкого призначення, запасних частин і комплектуючих.

вагони, КВБЗ, Кременчук, бізнес, транспорт

За темою:

  • АРМА знову оголосило конкурс на управителя 25% акцій КВБЗ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.