ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 15.06


На Лубенщині в магазині торгували зіпсованим м'ясом

Магазину "Гурман", розташованому в селі Вищий Булатець Лубенського району, тимчасово заборонили обіг харчових продуктів.

Магазину "Гурман", розташованому в селі Вищий Булатець Лубенського району, тимчасово заборонили обіг харчових продуктів, які потребують зберігання в морозильній камері для м'ясної продукції. Це передбачено рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, яке ухвалили 12 червня за результатами позапланової перевірки магазину.

За інформацією пресслужби ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, під час перевірки встановили невідповідність гігієнічним вимогам чинного законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при обігу харчових продуктів.

А саме — у морозильній камері виявили заморожені курячі четвертини загальною вагою 5,28 кг без жодного маркування.

Магазин перевірили за зверненням жінки, яка придбала там заморожені курячі четвертини, а вдома виявила, що вони зіпсовані.

Згідно з рішенням, протягом десяти днів з дня його вручення підприємець має привести у відповідність потужності з обігу харчових продуктів гігієнічним вимогам чинного законодавства та вилучити продукти, які не відповідають параметрам безпечності. Про вжиті заходи він повинен повідомити компетентний орган.

 

 

курятина, торгівля, скандал, штраф, Лубни

За темою:

  • На вулиці без документів: оштрафували двох полтавців
  • Кременчуцький колісний завод оштрафували через отруєння працівників
  • Керівника лікарні Гадяча оштрафували за невиконання доплати медикам
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.