ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 06.06


На Машівщині НВК незаконно користувався земельною ділянкою

Прокуратура Полтавської області звернулася з позовом про визнання бездіяльності районної ради щодо оформлення правовстановлюючих документів на землю площею 4,4 гектарів, яку використовує навчально-виховний комплекс

Прокуратурою в ході опрацювання інформації щодо використання земельних ділянок навчальними закладами Машівського району було встановлено факт користування навчально-виховним комплексом земельною ділянкою комунальної власності площею 4,4 га без правовстановлюючих документів.

Так, з’ясовано, що Машівська райрада не вживає заходів по оформленню правовстановлюючих документів на землі, що перебувають у користуванні Сахнівського НВК.

Вказані дії можуть призвести до надання або використання цієї земельної ділянки іншим особам, зокрема, для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом, що є порушенням ст. 80 ЗУ «Про освіту».

З метою захисту прав дітей прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами про визнання протиправної бездіяльності районної ради.

Зокрема, прокуратура зобов’язала вжити заходів щодо оформлення права постійного користування на земельну ділянку, яку використовує навчальний заклад, повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

прокуратура, земля, Машівка, Сахнівський НВК

За темою:

  • На Полтавщині конфіскують 119 гектарів землі росіян і білорусів
  • Земельні ділянки у Полтаві: вибір для майбутнього
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.